Вшанування Дня Гідності та Свободи.
Учні 3 класу КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" (вихователь Даців Т. В.) долучились до вшанування Дня Гідності та Свободи. Просвітницько-виховний захід "Країна нескорених" розпочався із виконання Державного Гімну України. Чи знають діти, що означають слова "Гідність", "Свобода"? Адже 10 років тому під час подій на Майдані в серцях українців відбулися великі зміни і ці поняття утвердилися по-новому.
Перегляд відеофільму "День Гідності та Свободи", трохи історичних фактів, імена героїв не залишили дітей байдужими.
Учні віддали світлу пам'ять і шану Героям Небесної Сотні, помолились за всіх, хто боронив і продовжує боронити нашу землю.
Герої не вмирають ![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
!
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)