Skip to main content

Всесвітній день дитини.

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. До болю нестерпно усвідомлювати, що сучасне покоління українських дітей стало поколінням дітей війни...
Українські діти сьогодні дуже гостро потребують любові дорослих, підтримки, розуміння. Від кожного з нас залежить, якою виросте дитина - щасливою, стійкою, радісною, чи, навпаки, занадто вразливою, невпевненою та сумною.
Справжнє дитяче свято провели для своїх вихованців вихователі Євтушок О. В. (7 кл.) та Женчак Л. Л. (5кл.), свято дитинства і дружби, свято теплих посмішок та гарного настрою.
Смішні завдання, веселі вікторини, "смачні" конкурси, кольорові кульки та море позитивних емоцій - саме те, що сьогодні так потребують наші учні, щоб відчути себе потрібними та й просто відчути себе дітьми.
То ж робімо усе, що в наших руках, аби наші діти не страждали, не боялися і мали радісне дитинство, попри невеселі часи.
І нехай дитинство українських дітей буде безтурботним, щасливим і головне - мирним

Віртуальний туризм

Віртуальний туризм — один із видів туризму, що виник завдяки сучасним інформаційно комп'ютерним технологіям, електронним засобам комунікацій та можливостям інтернету.
Завдяки віртуальному туризму цікаві регіони та об'єкти стають доступні всім користувачам інтернету без будь-яких істотних додаткових витрат. Для мандрівників відкрились нові можливості для здійснення їх мрій подорожей.
Учні 5 класу КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" разом з вчителем інформатики Громик Л.Ю., до Міжнародного дня екскурсії, використали простір всесвітнього павутиння для дуже цікавої і пізнавальної подорожі по визначних музеях України .

Вікторина для учнів молодшої школи "Ми завзяті, кмітливі, розумні!"

Учениця 8 класу КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" Уніят Андріана, яку нещодавно обрали президенткою школи, виконуючи свої передвиборчі обіцянки працювати на благо учнів школи, у співпраці зі своїми заступниками, а також за підтримки шкільного парламенту, провела пізнавальну вікторину для учнів молодшої школи "Ми завзяті, кмітливі, розумні!"
Вікторина була веселою, жартівливою, із загадками і цікавими запитаннями, із завданнями на логічне мислення.
Школярики проявили себе кмітливими, допитливими, відповідальними і за свою активність та наполегливість були нагороджені подяками.
Дякуємо Андріані Уніят за активну участь в житті школи, за виправдання довіри її виборців. Бажаємо і надалі працювали в цьому напрямку - напрямку креативності, ініціативності та в тісній співпраці з усіма учнями школи. Так тримати !

"Правила дорожні вивчай, проблем на дорозі не май!"

До ,,Тижня безпеки дорожнього руху" у КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" пройшов пізнавальний урок "Правила дорожні вивчай, проблем на дорозі не май!"
Під керівництвом учителя початкових класів Пехів Р. Т., учні 4-х класів прослухали розповідь про дорожні знаки, розпізнавали їх, в ігровій формі вивчали "Правила дорожнього руху".
Також школярики розігрували сценку "Поліцейський та водій", розгадували загадки та ребуси, а також виготовили спільний проєкт "Дотримання правил дорожнього руху" та відтворили їх на прикладах малюнків.

Інформаційний лекторій "Я вмію себе захистити".

Напередодні Європейського дня захисту дітей від насильства та сексуальної експлуатації (18 листопада), у КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" практичним психологом Качур О. І. та соціальним педагогом Старостіною О. І. з учнями 11 класу був проведений інформаційний лекторій "Я вмію себе захистити".
Під час заняття переглядалися та обговорювалися відеоролики "Почни говорити", "Історія Юльки" та "Історія Матеуша" (щодо проблеми секстингу). На жаль, явища секстингу, сексуальної есплуатації та насилля все ще існують як трагічна реальність в наших суспільствах і являють собою серйозні порушення прав дітей, що мають довгострокові і часто згубні наслідки для дітей.
Такі заняття сприяють підвищенню обізнаності дітей, які часто недооцінюють ризики небезпечної поведінки.

Участь у Міжнародному конкурсі з інформатики "Бебрас-2023"

Учні КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" брали участь у Міжнародному конкурсі з інформатики "Бебрас-2023".
Цього року конкурс проводився 13-18 листопада. Учасникам були запропоновані тестові, а також інтерактивні завдання, де отримання правильної відповіді передбачає виконання відповідної послідовності операцій на комп’ютері.
Учні з цікавістю та захопленням виконували завдання конкурсу, які сприяють розвитку логіки та компʼютерного мислення.
Координатори шкільного конкурсу- вчителі Кошарська О. І та Громик Л. Ю.

"Традиційні та сучасні системи харчування"

Їжа - це набагато більше, ніж просто засіб для існування, це відображення історії, культури та цінностей регіону.
Традиційні страви з усього світу мають особливі смаки, які тісно пов'язані з людьми та місцями, звідки вони походять.
У КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" учні 8 класу разом з учителем основ здоров'я Держепільською І. Й., вивчаючи тему "Традиційні та сучасні системи харчування", підготували проєкти та здійснили кулінарну подорож навколо світу, висвітлюючи унікальні характеристики традиційних страв з різних куточків планети.

Роботи гуртка "Hand made"

Будні в КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" - це не лише креативні уроки, цікаві виховні заходи, хвилюючі зустрічі з цікавими людьми, веселі перерви та спілкування зі шкільними друзями, але й чудовий передсвятковий настрій, який ми створюємо власними руками.
Так, наші талановиті діти і педагоги готуються до новорічно-різдвяних свят, які цьогоріч розпочинаються швидше, тому й підготовка йде активними темпами.
І ось різдвяна красота майже готова! Різдвяні віночки, красиві підсвічники, символічні різдвяні сувеніри - так і хочеться відчути запах новорічної ялинки !
Дякуємо нашим найкращим ЗСУ за можливість вчитися, навчати дітей, творити красу і готуватись до Різдва .

Вчимось бути толерантними.

"Хоч всі ми люди, але дуже різні,
Й по-своєму сприймаємо усе.
Для когось ми смішні, для інших грізні,
Але нас разом всіх Земля несе.
Тому нам жити разом треба в мирі
Співіснувати і нести тепло.
Тож будьмо добрі, толерантні, щирі,
Щоб всім комфортно разом нам було."
Надія Красоткіна
Школярики 4-б класу КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа"під керівництвом класного керівника О. І. Галишин вчились бути толерантними: робили один одному компліменти, намагались зрозуміти, як сприйняти один одного, незважаючи на різні погляди, оцінки, характер, як зробити так, щоб в класі завжди панував затишок і дружба, як знаходити те, що б об'єднувало їх, а не робило чужими.
І діти дійшли висновку, що всі вони різні, але водночас - рівні, унікальні та неповторні !

Толерантний світ - гармонійний світ

 
Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі.
Вихователем КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" Іванишин Л. І. з учнями 5 класу була проведена інформаційна бесіда-екскурс "Толерантність врятує світ", метою якої було познайомити школярів з поняттям «толерантність», виявити основні риси толерантності, сформувати правильне уявлення про толерантну поведінку; виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів.
Діти переглянули та обговорили презентацію "Сонце всім однаково світить", розгадували тематичні кросворди, складали асоціативний кущ до слова "Толерантність", була проведена вікторина "Всі ми різні - всі ми рівні!"
На завершення діти прикрасили "Дерево толерантності" та зробили один одному компліменти.
Будьмо толерантними та прямуймо до нашої Перемоги !

КЗ ЛОР «Бориславська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ступенів»

82300 Львівська обл., м. Борислав, вул. Коновальця, 2

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (для листування)

Телефони:

тел./факс - +380 3248-5-08-52
тел.: +380 3 248 4-17-67
тел.: +380 3 248 5-05-36