Роботи гуртка "Hand made"
Будні в КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" - це не лише креативні уроки, цікаві виховні заходи, хвилюючі зустрічі з цікавими людьми, веселі перерви та спілкування зі шкільними друзями, але й чудовий передсвятковий настрій, який ми створюємо власними руками.
Так, наші талановиті діти і педагоги готуються до новорічно-різдвяних свят, які цьогоріч розпочинаються швидше, тому й підготовка йде активними темпами.
І ось різдвяна красота майже готова! Різдвяні віночки, красиві підсвічники, символічні різдвяні сувеніри - так і хочеться відчути запах новорічної ялинки ![🌲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f332.png)
![🎋](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f38b.png)
!
![🌲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f332.png)
![🎋](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f38b.png)
![🎄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1/16/1f384.png)
Дякуємо нашим найкращим ЗСУ за можливість вчитися, навчати дітей, творити красу і готуватись до Різдва ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
.
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)