1

Пігур О.М., День Землі - урок - захист проектів в 11 класі Бориславської ЗСШ-інтернаті

PDFДрук

22 04/17 | 12:06

22 квітня учні 11 класу Бориславської ЗСШ-інтернату І-ІІІ ст на уроці екології під керівництвом вчителя Пігур О.М. презентували свої проектні роботи присвячені  Дню Землі.

Людина - частина природи, й найбільш небезпечні для нашої планети катастрофи й забруднення навколишнього середовища пов'язані саме з нею. Екологічна криза грізно нависла над усім світом, вона вже "схопила нас за горло".

"Екологічна бомба" уповільненої дії, яку ми, всі країни і народи, посилено начиняємо "вибухівкою" із відходів виробничої діяльності, здатна спустошити наш спільний дім - планету Земля, перетворити її на безлюдну пустелю.

Ліквідація глобальної екологічної кризи є на сьогодні найважливішим завданням людства.

У своїх роботах учні мали за мету проаналізувати екологічні  уроки минулого і теперішнього, розкрити суть глобальних екологічних проблем і можливі варіанти їх вирішення.

Проектні роботи висвітлювали такі проблеми як забруднення води, ґрунту і повітря, опустелювання земель, знищення лісів ,а також такі специфічні явища як кислотні дощі, парниковий ефект, озонові діри в атмосфері та інші.

Особливу увагу учні звернули на екологічну кризу в Україні, яка значно поглибилась після аварії на Чорнобильській АЕС у квітні 1986 року.

Чи знайдуться сили, що здатні зупинити руйнівні процеси і відродити надію на майбутнє?

Глобальна проблема екологічного забруднення буде існувати до тих пір, поки все людство не об`єднається для її вирішення, тому що від цього залежить майбутнє наступних поколінь.

Як говорить древня індійська сентенція: "Природа - це не те, що ми отримали у спадщину від пращурів, а те що ми взяли у позику від нащадків".

Пігур О.М., вчитель біології та екології
Джерело новини на Освітньому порталі Львівщини: День Землі - урок - захист проектів в 11 класі Бориславської ЗСШ-інтернаті