1

Галащук І.Т., Зустріч бібліотекарів шкіл міста Борислава

PDFДрук

08 04/17 | 21:32

В Бориславській ЗСШ-інтернаті  відбулася зустріч бібліотекарів шкіл міста - «День відкритих дверей». На засіданні були присутні  бібліотекарі  загальноосвітніх шкіл № 1,3,4,7.санаторної школи та методист міського методкабінету Демко Я.Й..

Зустріч організувала і провела Галащук І.Т., бібліотекар санаторної школи-інтернату.

Обговорювалось найважливіше питання сьогодення «Час читати» «Як привернути увагу учнів до книги?»

Бібліотекарі  шкіл поділилися досвідом роботи, обговорити різні методи роботи, а саме як підвищити інтерес  учнів до читання,  до ефективного користування книжковим фондом,   популяризацію  книг різної тематики.

Для цього проводяться індивідуальні бесіди, аналіз читацьких  формулярів, моніторинг  читацького  інтересу, колективне читання.

Розширити та поглибити знання допомагають книжкові  виставки, такі як «Нові надходження», «Тематичні виставки», «Дні інформації», виставки до знаменних і пам’ятних  дат та ін.

Проводяться бібліотечні  уроки, години  позакласного  читання, інсценізація прочитаних казок.

Як підсумок - ще раз було підтверджено думку, що вміння і бажання добре і багато читати робить людину розумнішою, добрішою, інтелектуальною. На прикладах позитивних героїв виховується мужність, чесність, любов  до свого роду, до батьків, до своєї Батьківщини.

Галащук І.Т., бібліотекар

Джерело новини на Освітньому порталі Львівщини:Зустріч бібліотекарів шкіл міста Борислава