1

Семйоник М.М., ,,Барвиста писанка’’- виховна година в 4 класі Бориславської ЗСШ-інтернату

PDFДрук

11 04/17 | 21:26

11 квітня Семйоник М.М., вихователь  4 класу Бориславської ЗСШ-інтернату підготувала та  провела виховну бесіду ,,Барвиста писанка’’.

Теоретична інформація про символіку та обрядовість наших писанок поєднувалась також з виготовленням самими учнями великодніх яєць.

Діти з особливою цікавістю вслухались в бесіду, проявляли  обізнаність в даному питанні, що свідчило про дотримання традицій та виховання цінностей в сім’ї.

Даною бесідою хотілось розкрити цінність і символіку унікального витвору української культури - писанки; розширити і поглибити знання учнів про народну символіку; навчити застосовувати отримані знання та навички з розпису на практиці при виготовленні пасхальних яєць;прищепити любов до народного мистецтва; виховувати естетичний та художній смак; любов і повагу до рідної культури.

Вихованці з ентузіазмом взялись за виготовлення писанок, з відповідальністю та особливою бережністю розфарбовували їх, пам’ятаючи, що писанка – символ світлого празника Великодня - свята, коли воскресає природа, коли все відроджується для продовження життя на землі.

Семйоник М.М., вихователь 4 класу

Джерело новини на Освітньому порталі Львівщини:,,Барвиста писанка’’- виховна година в 4 класі Бориславської ЗСШ-інтернату