1

Пігур О.М., День здоров'я в Бориславській ЗСШ-інтернаті

PDFДрук

07 04/17 | 12:05

Щорічне проведення Дня здоров'я ввійшло в традицію Бориславської санаторної школи - інтернат. Вчителем біології Пігур О.М. 07.04.2017 був проведений у 8-Б класі тематичний урок  на тему : "Безпека харчових продуктів"  для того, щоб учні могли зрозуміти, як багато значить здоров'я в їхньому житті.

На уроці розглядались найважливіші причини , які шкодять здоров’ю людини та шляхи їх вирішення.

Акцент було зроблено на тому, як впливають харчові продукти на розумові процеси , самопочуття, настрій та ясність мислення. Проблеми зі здоров’ям все частіше стають пов'язані з вживанням недоброякісної їжі. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, щорічно в світі реєструється близько 2 мільйонів летальних випадків, значна частина серед дітей, в результаті захворювань, які виникли при вживанні в їжу небезпечних харчових продуктів.

Насичення організму генно-модифікованою продукцією, барвниками, замінниками, хімічними речовинами повільно, але вірно руйнує кожного, у кого в раціоні є ці продукти.

Також було обговорено і питання негативного впливу куріння та алкоголю на організм.

Учні заздалегідь підготували проекти на подану тематику і презентували їх на уроці. Здоров'я є однією з основних цінностей і найдорожчим багатством людини. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим.

На жаль, досить часто ми бездумно  «розтринькуємо»  цей дарунок, забуваючи, що дуже легко втратити здоров'я, а повернути,  інколи, неможливо.

Бажаємо всім здоров’я !!!
Джерело новини на Освітньому порталі Львівщини:День здоров'я в Бориславській ЗСШ-інтернаті