1

Женчак Л.Л., «Добро починається з тебе» - виховна година в 6 класах Бориславської ЗСШ-інтернату.

PDFДрук

07 04/17 | 12:01

Добро починається з тебе

Для краси народжується квітка,

Для родин народжується рід,

Для польоту – лебідь і лебідка,

А людина для добра і щастя.

« Добро починається з тебе» - це тема виховної години, яку провела вихователь Женчак Л Л. в 6 класах Бориславської ЗСШ-інтернату.

Метою виховної години було розширити уявлення дітей про таке поняття моралі, як доброта. Формувати уміння диференціювати ознаки доброго і злого. Розкрити переваги доброти над злом. Сприяти усвідомленню того, що добро слід починати із себе. Викликати бажання в дітей іти дорогою добра. Розвивати критичне мислення, творчу уяву, зв’язне мовлення. Виховувати кращі людські якості.

На виховній годині Людмила Любомирівна провела роботу в групах «Я ПІКЛУЮСЯ ПРО ТЕБЕ » , гра «Збери приказки та прислів'я» , гра « Добре – погане» , вправа «Побажай добра собі і всім». Учні з цікавістю виконали творчі завдання «Серце доброти» та «Добрий вчинок».

Людина живе лише один раз, і так хочеться залишити добрий слід на згадку про себе. І щоб не сталося в житті кожного з вас, завжди пам’ятайте що ви живете на планеті Земля і носите ім’я Людина. А людина починається з добра. І творити добро – значить бути щасливим.

Отже, я бажаю собі і всім вам добра –такими словами закінчила свою виховну годину Людмила Любомирівна.

Вихователь Женчак Л.Л.
Джерело новини на Освітньому порталі Львівщини: «Добро починається з тебе» - виховна година в 6 класах Бориславської ЗСШ-інтернату.