1

Уніят І.З., Інтегрований урок з природознавства і образотворчого мистецтва на тему:"Птахи" в 1 класі Бориславської ЗСШ-інтернату

PDFДрук

30 03/17 | 11:46

30 березня у першому класі Бориславської ЗСШ-інтернаті  вчитель Уніат І.З. провела інтегрований урок з природознавства і образотворчого мистецтва на тему:"Птахи".

На уроці Ірина Зиновіївна розкрила  поняття  "птахи", вчила першокласників  розпізнавати  їх за істотними ознаками.  Учні поглибили знання про значення птахів у природі й житті людини, розвивали спостережливість, логічне мислення.

Також на уроці відбулось ознайомлення учнів з групами теплих та холодних кольорів. Діти навчались утворювати відтінки кольорів додаванням до них жовтого та помаранчевого; ознайомлювались з холодними кольорами шляхом порівняння "теплий-холодний"; вчились утворювати темні відтінки додаванням до основної фарби чорної.

На уроці  школярі розвивали  відчуття  виражальних  можливостей  кольору, естетичний смак; позитивне сприймання краси природи; любов до пернатих друзів і дбайливе ставлення до них.

Уніят І.З., вчитель

Джерело новини на Освітньому порталі Львівщини:  Інтегрований урок з природознавства і образотворчого мистецтва на тему:"Птахи" в 1 класі Бориславської ЗСШ-інтернату