1

Семйоник М.М. «Вчимося себе захищати» - година спілкування в 4 класі Бориславської ЗСШ-інтернату

PDFДрук

24 03/17 | 23:27

24 березня в 4 класі Бориславської ЗСШ-інтернату під керівництвом вихователя Семйоник М.М. пройшла цікава та, особливо актуальна  сьогодні,  година спілкування на тему: «Вчимося себе захищати».

Оскільки учні 4 класу – це вже майбутні випускники початкової школи, діти, у яких вже сформовані власна позиція, чіткі знання та мотивація, то ж досить простою та продуктивною була взаємодія на уроці.

Учні з помітною цікавістю вслухалися в теоретичну частину бесіди, взяли активну участь в обговоренні певних екстремальних ситуацій, що можуть виникнути в житті будь - якої людини, намагалися знайти вихід. Гармонійно та реально діти розігрували свої ролі в ситуаціях, придуманих їм для наочності.

Особливо учням сподобалась інтерактивна гра «Світлофор», де діти самі себе змогли перевірити у знаннях правил безпеки на вулиці, під час екскурсій, правил поведінки з незнайомцями, правил спілкування в інтернеті і т.д.

Школярі з радістю взялись за створення власної «абетки безпеки», де записували основні правила, що допоможуть їм постійно бути захищеними і не боятись жодних непередбачуваних ситуацій.

Основне, що наші учні, дуже відповідальні та уважні, вміли самостійно зробити розумні висновки, що саме від них самих, від їх поведінки, ставлення до навколишнього світу, від дотримання або, навпаки, ігнорування певних нескладних, але дуже потрібних правил залежить їхня безпека, їхнє здоров’я, часто навіть життя. І головне, що дотримання даних норм поведінки робить їхнє життя не тільки безпечним, але й радісним та щасливим.

Доказом результативності та сприйняття учнями бесіди був красивий «смайлик» на дошці та веселих обличчях наших дітей.

Семйоник М.М., вихователь

Джерело новини на Освітньому порталі Львівщини: «Вчимося себе захищати» - година спілкування в 4 класі Бориславської ЗСШ-інтернату