1

Женчак Л.Л., «Куріння чи здоров’я – вибирайте самі.»

PDFДрук

24 03/17 | 22:51

Днями у 6 класах Бориславської ЗСШ –інтернату відбувся урок-тренінг «Куріння чи здоров’я – вибирайте самі».

Про людину, у якої відсутні шкідливі звички кажуть, що ця людина веде здоровий спосіб життя. Здоровий спосіб життя передбачає правильне харчування, дотримання правил і норм гігієни, наявність нешкідливих умов у школі та вдома, заняття спортом заради зміцнення здоров’я.

Неприпустимим є паління, вживання алкоголю, наркотиків.

«Ви, напевне, не раз чули від дорослих – батьків та вчителів, про шкідливість паління, але багато хто прагне на власному досвіді перевірити правильність цього твердження. Паліями не народжуються. Ними стають люди, яких вчасно не застерегли, не зупинили, коли їхня рука тягнулась до сигарети», - ось такими словами почала свій тренінг вихователь Бориславської  ЗСШ–інтернату       Женчак Л.Л.

Людмила Любомирівна, для кращої активізації, на уроці використала мультимедійну презентацію  «Паління-шкідлива звичка».

Провела невеличкий тест, головною  умовою якого було — правдивість і щирість відповідей.

Також гра “Курінню – ні!”. Учні мали змогу переконатися, що їхнє здоров’я в їхніх руках, до того ж дотримання здорового способу життя є запорукою не лише фізичного, а й психологічного благополуччя.

Метою проведення тренінгу було підвести учнів до усвідомленої відмови від паління, що ґрунтується на знаннях про його шкідливі наслідки; допомогти зрозуміти переваги здорового способу життя; виховувати дбайливе ставлення до свого здоров’я, здоров’я оточуючих.

Вихователь Женчак Л.Л.
Джерело новини на Освітньому порталі Львівщини: «Куріння чи здоров’я – вибирайте самі.»