1

Пігур О.М., "Всесвітній день води"

PDFДрук

23 03/17 | 19:47

Напередодні Всесвітнього дня води і водних ресурсів в 5 - Б класі Бориславської  ЗСШ-інтернату вчителем природознавства Пігур О.М. було проведено нетрадиційний урок з застосуванням різноманітних технологій та мультимедійної презентації. Метою уроку "Вода в житті людини" було узагальнити отримані знання про значення й використання води для задоволення потреб людини, для життя на Землі, формування  навичок  аналізувати природні явища, формування інтересу  до вивчення природничих наук, вміння працювати в групі, висловлювати свою думку, робити висновки,  прививати навики  економного та раціонального  використанню води, виховувати дбайливе ставлення до води як найціннішої речовини на Землі.

Урок був насичений різноманітними освітніми прийомами, такими як "Скарбничка" , " Павучок", " Мікрофон", " Дерево рішень", " Розірвана шпаргалка". Сподобалась дітям і хвилинка релаксу під звуки гірської ріки і весела танцювальна фізкультхвилинка .

Учні дізнались багато цікавих фактів про воду, а також про унікальні лікувальні особливості мінеральної води " Нафтуся" , яку вони мають можливість вживати у санаторній школі. Діти зачитували вірші про воду, розгадували загадки , малювали малюнки , в яких висвітлювали значення води і проблеми її збереження.

Завершився урок  чаюванням , яке також не було б можливим без води.

Пігур О.М., вчитель біології

Джерело новини на Освітньому порталі Львівщини: "Всесвітній день води"