1

Комарницька І.І., Держепільська І.Й., « Наші обереги»

PDFДрук

14 03/17 | 15:30

14 березня 2017 р. В Бориславській ЗСШ-інтернаті відбувся виховний захід «Наші обереги», який підготували кл. керівник 8-А класу Комарницька І.І та кл.керівник 5-А класу Держепільська І.Й.

Метою виховного заходу було ознайомити дітей з на­родними символами та оберегами України; формувати національ­ну свідомість школярів та бережливе ставлення до традицій  і духовних надбань народу.

Кожен народ має народні символи. В одних народів їх більше, в інших менше.

Українці мають свої традиції, які споконвіку шанують і бережуть - це батьківська хата, материнська пісня, святий хліб, виши­тий рушник, червона калина, зажурена верба, хрещатий барвінок, дивовижна писанка, вірний своєму краю леле­ка. Всі вони наші давні і добрі символи, наші обереги. Можливо, маючи такі прекрасні символи, український народ зумів уберегти від забуття нашу пісню і думу, нашу історію і родовідну пам'ять, волелюбність.

Про народні символи складено багато пісень і легенд,які учні виконували на святі; щоб домогтися глибокого осмислення школярами значення оберегів в житті рідного народу допомогла сценка, в якій учні майстерно відтворили звичаї та традиції нашого краю.

Також школярі залюбки переглянули відеопрезентації про народні обереги.

Комарницька І.І., Держепільська І.Й., класні керівники

Джерело новини на освітньому порталі Львівщини: « Наші обереги»