1

Женчак Л.Л. "Хліб - це життя" - година спілкування в 6-их класах Бориславської ЗСШ-інтернату

PDFДрук

14 03/17 | 17:11

З давніх часів і до наших днів в усіх народів вважалося найбільшою святістю, коли лежав на столі хліб. Почесне місце посідає хліб у звичаях і обрядах українців. Український народ над усе цінує хліб, сіль і честь. Хліб – достаток, сіль – гостинність і щирість, честь – то людська гордість. Наша земля – багата і родюча.

Ціну хліба люди знали ще з давніх часів. Але останнім часом діти перестали бережливо ставитися до хліба, інколи розкидають його в їдальні, кидають по дорозі, не цінують працю людей, які вирощують хліб.

В 6 класі Бориславської санаторної  школи – інтернату пройшла година спілкування на тему ” Хліб - це життя”.

Вихователь Женчак Л.Л. старалась донести до дітей, що хліб – продукт, який треба берегти і цінувати. З любов’ю і повагою відноситися до людей різних професій, які беруть участь у виробництві хліба.

Діти повинні любити свою землю, поважати працю дорослих, передавати молодшому поколінню своє гарне ставлення до хліба. Берегти і цінувати хліб – це і є любов до рідної землі, на якій ми виросли і живемо, відданість традиціям нашого народу.

На завершення години спілкування вихованці переглянули мультфільм “Історія про дівчинку, яка наступила на хліб.”

Вихователь Женчак Л.Л.
Джерело новини на освітньому порталі Львівщини:  "Хліб - це життя" - година спілкування в 6-их класах Бориславської ЗСШ-інтернату